0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 98 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.06.23 v 1:45 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Cocolores

Doba čtení: 4 min.
Cocolores

Život je oslavován v celé své šíři a barevnosti. Tento eklektický styl oslavuje umělecké řemeslo v celosvětovém měřítku. Odráží se v něm touha po dálkách a poznávání francouzských kultur a krajin.

Síla barev na plný výkon: Tento styl nábytku s jasnými tóny bezpochyby dodává energii. Jasně žlutá, zářivě modrá, svěží zelená, zářivě růžová a oranžová se nápaditě setkávají a kombinují s folklorními vzory z kultur našeho pestrého a rozmanitého světa. Potřebujete načerpat energii? Tak zde zaručeně ano.

Cocolores je styl nábytku plný života a hojnosti. Ideální pro ty, kteří mají vášeň pro neobvyklé věci.

Měkoučký a barevný nábytek

Interiérový design Cocolores ukazuje odvahu k neobvyklým věcem. K sezení se používají nejen pohovky, ale také měkké koberce, beanbagy a pufy. Co si vyberete vy? Značkový nábytek vyrobený na míru, nebo raději sáhnete po nábytku z regálu? Vy rozhodujete o tom, co si najde své místo ve vašem koutku.

Vlastnoručně vyrobený nábytek. Tak jedinečný jako vy!

Jak položit PVC podlahu

Šachovnicový vzor, tygří kůže nebo dřevěný dekor? Podlaha z PVC nabízí celou řadu pozoruhodných vzorů. Zároveň je hygienická a trvanlivá. A pokládka? Se skvělým videem z projektové dílny HORNBACH a podrobným návodem to z ...více

Kombinace vzorů a materiálů

Jsou zde patrné kulturní vlivy z celého světa. Tradiční vzory se mísí a jsou barevně přetvářeny. Tapetové motivy v černé a bílé barvě s etnickými prvky působí originálním a přirozeným dojmem. Velké geometrické vzory jsou buď barevné, nebo černobílé.

Tradiční techniky, jako je intarzie a voskové tisky, jsou prostřednictvím barev přeneseny do současnosti. Řemeslné prvky z jiných kultur, jako jsou lapače snů nebo závěsy z makramé a další vybavení z cest, jsou kombinovány s popkulturou a grafikou. Vše se může míchat dohromady. Barevné lakované dřevo, pletené, tkané a bavlněné s potisky ozdobí váš byt. Svůj domov zde najdou i obrazy s grafickými potisky, klasická moderna, pop art a současné světové umělecké trendy.

Stěny tvoří místnosti.

Zářivé barvy vás přimějí oslavovat život. Středomořská modř konkuruje signální červené. Černá a bílá vytvářejí grafické kontrasty. Zejména bytový textil nabízí obrovský potenciál pro kombinaci materiálů - bavlna, samet, hedvábí, plyš nebo sisal.

Tyto barevné poutače okoření každodenní život i naše domovy. Každý materiál má své kouzlo. A je to právě kombinace, která dělá rozdíl. Kombinujte, jak se vám zlíbí. Neexistuje zde žádné správné nebo špatné řešení. Hlavní je barevnost a trendovost. Jděte do toho po hlavě!

Nezáleží na tom, jak velký je váš projekt, vždy začněte v malém.

Barevné členění stěny

Barevné blokování kdysi proniklo na módní scénu. Nyní zdobí vaše stěny. Color blocking kombinuje barvy, které k sobě na první pohled nepasují. A jsou doslova "rozbité do bloků". Nemusí se vždy jednat o celou stěnu. Tyto intenzivně jasné odstíny rozvíjejí svou zářivost i v malých dávkách.

Dbejte na to, aby byly barevné škály jasně odlišeny. Barevně uspořádané čtverce nebo klasický pruhovaný vzor, kontrastující s bílou. Bílá jako kontrast činí zářivé odstíny obzvlášť zářivými. Výsledkem je vysoce kontrastní grafický design místnosti, který se postará o dobrou náladu.

A teď vy. Jaké barvy rozzáří vaší stěnu?

Cocolores: Míchání barev

Stačí se podívat do vzorníku barev a vybrat požadované barvy. Zapište si čísla, označení barev a namíchejte barvy v požadovaném množství v centru míchání barev. Máte další dotazy? Naši kolegové v centru míchání barev vám rádi poradí.

wohntrend cocolores farbkarte

Témata, která by vás také mohla zajímat

nahoru