Dopravní omezení HORNBACH Čestlice: Z důvodu opravy mostu přes D1 (Dobřejovice - Průhonice) bude od 20. 4. do 9. 6. 2022 uzavřen výjezd směr Čestlice (EXIT 8). Využijte výjezd směr Brno (EXIT 6). Aktuální dopravní situace.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
Hornbach Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
193 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 23.05.22 v 21:46 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Homey - dům bez dálkových ovladačů

Doba čtení: 3 min.
Homey - dům bez dálkových ovladačů

Homey spojuje všechna vaše bezdrátová zařízení do jednoho užitečného a snadno použitelného smart systému.

Představte si

Dům bez dálkových ovladačů. Dům, který vás poslouchá. Domov, který dělá přesně to, co chcete, a stará se o sebe. HOMEY to dělá pro vás. Připojením všech vašich zařízení inteligentním způsobem se jejich ovládání stane jednoduchým nebo dokonce zbytečným!

 • Umožňuje připojení přes Z-Wave, Zigbee, WiFi, Bluetooth, 433 MHz, 868 MHz, IR, NFC.
 • Podporováno je až 50.000 zařízení od různých výrobců, jako Fibaro, Aeotec, Nest, Honeywell, Danfoss, Netatmo, IKea, Belkin, Chromecast, Samsung, LG, Sony, Yamaha, Pioneer, Qubino, Saeco, Somfy a mnoho dalších.
 • Podpora IFTTT
 • A další se každodenně přidávají přes otevřenou platformu společnosti Homey.

Homey - dům bez dálkových ovladačů

Vše je připojeno a snadno ovladatelné

Homey kombinuje všechna vaše bezdrátové a inteligentní zařízení doma do jediného, snadno použitelného a inteligentního systému. Ovládejte celý svůj dům pomocí bezplatné aplikace pro Android a iPhone a nechte všechna vaše zařízení spolupracovat v harmonii bez ohledu na značku nebo technologii. Chcete-li zapnout osvětlení nebo přehrávat doma svou oblíbenou hudbu, použijte Homey.

Homey - dům bez dálkových ovladačů

Celý dům v kapse

S bezplatnou aplikací Homey Athom pro iOS a Android můžete vždy přistupovat ke svému domu odkudkoliv na světě.
Přijímejte upozornění na cestách ze snímačů nebo zvonků a kontrolních světel, zámků, alarmových systémů a termostatů - ať jste kdekoli. Je to jako kdybyste byli vždy doma.
Zeptejte se Homey na stav termostatu cestou domů. Pizza dnes večer? Pokud máte inteligentní troubu, Homey ji dokonce předehřeje.

Homey - dům bez dálkových ovladačů

Váš domov, vaše pravidla

Přidejte nějaké kouzlo do svého domu. Vytvořte si vlastní scény, tzv. Flows.
Pomocí snadno použitelného editoru scén (Flows editor) můžete vytvořit pravidlo stylu 'Když toto, tak tamto (if this then that)', které učí Homey, co má pro vás udělat.
Pokud se budete dívat na televizi, ztlumte světlo. Spusťte přehrávání své oblíbené hudby, když deaktivujete alarm při návratu domů. Když se dostanete do postele, vypněte v svém domě všechna světla. Rozsviťte světlo na chodbě, když zazvoní zvonek - nechte svou kreativitu běžet naplno!

Nekonečné možnosti a svoboda

Homey komunikuje 8 různými bezdrátovými technologiemi a mluví s tisíci zařízení a služeb - a další se každodenně přidávají přes otevřenou platformu společnosti Homey. To vám dává možnost vždy zvolit zařízení, které chcete - nyní a také v budoucnosti. S Homey Apps jsou nová zařízení integrována velmi rychle.

Technické parametry

Bezdrátové připojení:

 • Wi-Fi ® 802.11b/g/n, 2,4 GHz
 • Bluetooth® 4.0 Low Energy
 • ZigBee ® 2,4 GHz
 • Z-Wave Plus ™
 • 433 MHz
 • 868 MHz
 • Infračervený přijímač
 • Infračervený vysílač (6x)
 • NFC (ISO14443A)
Podporováno: USB On-The-Go, Akcelerometr, rozměry 12 cm.
Audio výstup: Interní reproduktor, 3,5 mm stereo jack, Bluetooth A2DP
Napájení: Vstup: AC 100-240 V, 50/60 Hz, 0,5 A, Výstup: DC 5 V, 2,0 A.
Napájecí kabel: USB A - Mini-USB B, 1,8 m

nahoru
HORNBACH