0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík

HORNBACH nabízí 20% cenové zvýhodnění pro postižené tornádem a downburstem.

Vyberte si svou kategorii

Zchlaďte horké léto s HORNBACHem!

Léto je především časem dovolených a odpočinku, ale také renovací a stavebních prací v domě i na zahradě. Jaký projekt máte v seznamu na prvním místě? Tipujeme, že se chystáte postavit novou terasu z terasových prken WPC, abyste konečně měli kde odpočívat po dlouhém a náročném týdnu. K terase si nezapomeňte vybrat kvalitní a odolnou betonovou dlažbu a pohodlný zahradní nábytek. Terasu opatřete automatickou markýzou, která vás ochrání před intenzivním slunečním zářením. Markýzu lze na mnoha místech snadno nahradit slunečníkem, který lze vybrat podle rozměru, tvaru a upevnění tak, že vám zajistí stín jak nad zahradní houpačkou, tak na malém městském balkóně.

Opekání, grilovačka, barbecue party nebo prostě jen večeře pod širým nebem. To vše je dobré jídlo, dobré pití a skvělá společnost, která ocení nejen skvěle udělané maso a zeleninu na plynovém grilu, ale také vaše kuchařské schopnosti.
Pozvali jste si na grilovačku hodně hostů? Tak to bude chtít i víc místa k sezení. V takové situaci trn z paty vytrhne zahradní sestava, odolné zahradní židle nebo mobilní a velmi praktické pivní sety.

Osázejte květináče, naplňte truhlíky, ozdobte parapety, věnujte záhonkům tu nejlepší péči a nechte svou zahradu rozkvést. Ona vám na oplátku přinese radost a vykouzlí úsměv na tváři. Občas se ale najdou situace, kdy vám vaše zahrada přinese spoustu nových starostí. Stát se to může třeba při cestě k zahradnímu domku, ve kterém máte uloženou elektrickou sekačku, krumpáč, hrábě a výkonný vysokotlaký čistič. Najednou zjistíte, že je u vrat potřeba vyměnit metr čtvereční venkovní dlažby za novou dlažbu zámkovou, opatřit dřevěný zahradní domek čerstvou a svěží lazurou na dřevo nebo znovu natřít omšelý dřevěný plot.

Po takových každodenních malých i velkých projektech je nadmíru jasné, že si zasloužíte kvalitní odpočinek. Tak si skočte pro plavky a hurá do nafukovací vířivky nebo udělat pár temp do nadzemního bazénu s křišťálově čistou vodou. A když by to náhodou nebylo ve vašich silách, pak si zapněte mobilní klimatizaci nebo si sedněte na dosah ventilátoru. Na chvíli se zchladit je fajn. A když už mluvíme o té vodě, tak nezapomeňte, že každá kapka dešťové vody, která neskončí v sudu na vodu, bude vaší zahradě v období sucha chybět.

Pokud patříte k těm, kteří jsou rádi připraveni a již nyní přemýšlíte o podzimní rekonstrukci, jistě si vyberete z řady podlahových krytin, obkladů a dlažeb. Pro renovaci koupelny si vyberte správný koupelnový nábytek. Do kuchyně pořiďte moderní kuchyňské skříňky spolu s novým obkladem v podobě mozaiky. A co dveře, nebudou potřeba nové interiérové dveře a zárubně?


Kde nejlépe seženete zboží za nejnižší ceny?

V HORNBACHu vám rádi poradíme s vašimi zahradními, stavebními a interiérovými projekty. Pomocí našich projektových návodů pro zahradu, stavbu nebo koupelnu a sanitární zařízení zvládnete vše mnohem snadněji. Ukážeme vám, jak na to a vy se budete moci rovnou pustit do díla. Vy máte schopnosti, my zkušenosti!

Všichni naši zákazníci již vědí, že u HORNBACHu díky záruce trvale nejnižších cen pořídí celý náš sortiment za nejvýhodnější ceny. Pro realizaci svých projektů zakupte nářadí a stroje v jedné z prodejen HORNBACH nebo online v e-shopu.

Čerpejte novou inspiraci z našich návodů. Rozviňte své nové nápady na další kutilské projekty, kterými zkrášlíte dům i zahradu.

HORNBACH - S námi to zvládnete.

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x