Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
27. 9. 2023 7:00 - 19:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 23.09.23 v 11:08 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Žaluzie na míru (vč. zaslání vzorku)-thumb-0
Žaluzie na míru (vč. zaslání vzorku)-thumb-1
Žaluzie na míru (vč. zaslání vzorku)-thumb-2
Žaluzie na míru (vč. zaslání vzorku)-thumb-3
Žaluzie na míru (vč. zaslání vzorku)-0
Obrázek 1 z 4
Soluna

Žaluzie na míru (vč. zaslání vzorku)

od621,00 CZK*/ ks

Č. výr. 6109618
  • Materiál: Hliník
Více informací o zboží
621,00 CZK *
Nechat si doručit domů
  •  
  • Dodací lhůta cca 4 týdny
Rezervovat v prodejně Praha - Černý Most
  • Lze koupit on-line

Informace o výrobku

  • EAN
    2007005829559

Datové listy

Popis

Žaluzie na míru zkrášlují okna, chrání před pohledy zvědavců a regulují dopadání světla. Ať už se jedná o pracovnu, kancelář, koupelnu nebo obývací pokoj – nadčasový design vytvoří v každé místnosti mimořádnou atmosféru a zajistí optimální protisluneční ochranu.

Tato žaluzie je tak individuální jako vy. Nakonfigurujte si svoji novou žaluzii přesně na míru, v požadovaném barevném odstínu a šířce lamely. Začněte zadáním údajů o místu montáže a provedení. Rozmyslete si, kam se má žaluzie namontovat: na okenní křídlo, do výklenku/na strop nebo před výklenek/na stěnu? Vy rozhodnete! Z jakého materiálu má být vaše nová vnitřní žaluzie? Můžete si vybrat mezi hliníkem a dřevem. Poté zadejte rozměry pro šířku lamely a také šířku a výšku – s těmito údaji jste zvládli první krok.

V následujícím úseku byste se měli věnovat dalším vlastnostem: Na jaké místo chcete vaši novou žaluzii namontovat? Pokud byste chtěli žaluzii pověsit do vlhkých prostor, měli byste vybrat koupelnovou kvalitu. S výběrem cenovoé skupiny již předem vyloučíte žaluzie, které nebudou odpovídat vašim cenovým představám – to vám ušetří čas i nervy! A nyní přejdete na výběr materiálu: Kterou barvu by měla vaše nová žaluzie mít? S vodicí páskou nebo bez vodicí pásky? Detaily dokončí celou konfiguraci: Jak má být žaluzie upevněna? A na které straně se má ovládat – stahování a obracení vlevo, stahování vlevo a obracení vpravo, stahování vpravo a obracení vlevo nebo stahování a obracení vpravo? Tyto údaje rozhodnou, zda bude hotový produkt odpovídat vašim představám.

Abyste se mohli při výběru barvy bezpečně rozhodnout, můžete si jednoduše přímo v konfigurátoru objednat vzorek! Nemůžete se s žaluzií skamarádit? Žádný problém. HORNBACH nabízí alternativní produkty protisluneční ochrany, které si můžete rovněž nakonfigurovat podle svých představ: Roleta na míru, dvojitá roleta na míru, plisé na míru, a lamelový závěs na míru!

Mějte prosím na paměti, že tato žaluzie je vyrobena podle vašeho osobního zadání, a kvůli tomu ji nelze vyměnit ani stornovat. Pro tuto žaluzii zhotovenou na míru neplatí právo na zrušení objednávky, ani právo HORNBACH na vrácení zboží.


Upozornění:
Pokud je šířka žaluzie menší než 400 cm je ovládání kombinované. Nelze mít ovládání pomocí tahání a otáčení na stejné straně.

Zákaznická hodnocení

Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.

nahoru