0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.02.24 v 6:01 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

Kvalifikace našich zaměstnanců hraje podstatnou roli ve firemní kultuře společnosti HORNBACH.

Kvalifikace našich zaměstnanců hraje podstatnou roli ve firemní kultuře společnosti HORNBACH. Klademe velký důraz na kvalitu poradenství pro naše zákazníky. Proto všem zaměstnancům nabízíme důkladné zapracování a zaškolení, a to jak na úrovni odborných znalostí sortimentu, tak na úrovni prodejních dovedností.

Zaměstnancům, kteří pracují v oblasti prodeje, pomáháme školeními, která jsou sestavována přímo na míru dle firemních potřeb. Školení zaměřená na prodejní dovednosti pomáhají zaměstnancům zkvalitnit naše služby, naučit se profesionálnímu přístupu a navazovat vztah se zákazníkem: pochopit jej, vcítit se do jeho situace a přesvědčit jej, že každý projekt s námi je reálný.

Kolegům a kolegyním na pozici pokladní nabízíme speciální trénink, zaměřený na typologii osobnosti. Školení našim pokladním pomáhá odpovědět na otázky, jak zajistit, aby naši zákazníci odcházeli z HORNBACHu spokojeni a dobře naladěni.

Našim stávajícím zaměstnancům se snažíme nabízet příležitosti k rozvoji a profesnímu růstu. Není náhodou, že většinu našich manažerských pozic obsazujeme stávajícími zaměstnanci. Kolegové připravující se na manažerské pozice mají možnost se dále rozvíjet a vzdělávat pomocí série tréninků manažerských dovedností, kde intenzivně rozvíjejí témata jako je komunikace, prezentační dovednosti, vedení a motivace týmu.

Zaměstnancům na centrále nabízíme potřebná odborná školení. Jazykové kurzy, zaměřené zejména na zvládnutí německého jazyka, jsou samozřejmostí.

nahoru