Vítejte doma, vítejte v džungli! Ano, všechno je tady divočejší a barevnější. Tapety s květinovými motivy, rostliny a stylový nábytek dělají tento interiér dokonalým. Paleta barev si hraje se zelenými tóny, jemnou meruňkou v kontrastu s tmavě oranžovou.

Tady to žije. Kombinací živých rostlin a všudypřítomných odstínů zelené přinášíte do svých pokojů svěžest džungle, kde se můžete cítit jako byste byli na prázdninách.

Green Fantasy je sebevědomý interiérový design, ve kterém to žije. Je ideální pro všechny, kteří mají kolem sebe rádi živo.

Green Fantasy
Green Fantasy
Green Fantasy
Green Fantasy

Nechejte si namíchat trendové barvy

Jednoduše si prohlédněte vzorník barev Green Fantasy (PDF, 413 KB) a vyhledejte si vaši oblíbenou barvu. Vzorník s sebou přineste do prodejny nebo si poznamenejte čísla a označení barev vaší oblíbené kombinace. Odborně vám poradíme a namícháme aktuální trendy barvy k přímému odběru v našem centru míchání barev. Kromě barev na stěnu mícháme také laky, lazury a kreativní omítky – na přání s lesklým či metalickým efektem. Také můžete využít naší službu Míchání barev on-line.

Karta barev Green Fantasy

Další světy bydlení - jaro 2019